HomeO nas

O nas

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 15 lat. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem. Korzystamy z nowoczesnych i wypróbowanych rozwiązań. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując bardzo bogaty wybór usług, na które udzielamy wieloletniej gwarancji.

Nasza firma monitorując stan zapotrzebowania rynku stara się wciąż rozwijać zakres działalności, co w połączeniu z atrakcyjnymi cenami oraz wysoką jakością naszych usług powoduje, iż stajemy się jeszcze bardziej konkurencyjni.

Nasz plan rozwoju polegający na wprowadzeniu Systemu Jakości, znacznym powiększeniu bazy sprzętowej, zwiększeniu zatrudnienia, stworzeniu profesjonalnego biura projektowego oraz ciągłym ulepszaniu jakości naszych usług, świadczy o tym, że z optymizmem i spokojem patrzymy w przyszłość.

Współpraca z renomowanymi dostawcami gwarantuje bardzo wysoką jakość montowanych przez nas urządzeń i materiałów spełniających niezbędne normy oraz posiadających odpowiednie certyfikaty, atesty i świadectwa dopuszczenia.

walmar zdj

Nasza firma specjalizuje się w realizacji dużych obiektów budowlanych. Są to głównie: obiekty przemysłowe, obiekty handlowe, budynki biurowe oraz użyteczności publicznej.

Nasz zespół specjalistów z uprawnieniami jest w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.We wszystkich zrealizowanych obiektach prace wykonaliśmy solidne i sprawne, w uzgodnionych terminach z zachowaniem obowiązujących norm budowlanych. Posiadany potencjał sprzętowy umożliwia nam szybką i sprawną realizację zadań.